سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی بدون هزینه تنظیم

سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی

همانطور که در جریان هستید، لایسنس‌های اشتراکی که ما روی سایت می‌فروشیم، دارای هزینهٔ ستاپ یا راه اندازی هستند. این هزینه نه به جهت نصب لایسنس روی سرور شما، بلکه به جهت صدور اولیهٔ لایسنس است و برای ما هزینه بردار است. بنابراین امکان حذف آن میسر نیست. در صورتی که خواسته باشید هزینهٔ ستاپ لایسنس‌ها را ندهید، می‌توانید درخواست سفارش لایسنس کنسلی بدهید. اما برای فعال سازی آنها، هزینهٔ یک بار تغییر آی پی در شما اخذ شود. علاوه بر اینکه برای تغییر IP های بعدی هر بار باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت نمایید. پس در ماه اول برای سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی، فقط «هزینهٔ یک بار تغییر آی‌پی» + «هزینهٔ تمدید ماهیانه» را پرداخت می‌کنید. برای ماه‌های بعدی فقط «هزینه تمدید ماهیانه» برای شما صورت حساب خواهد شد.

ادامه سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی بدون هزینه تنظیم
جولای 19, 2023, منتشر شده در اخبار بدون دیدگاه

هاست رایگان تستی

هاست رایگان تستی

مجموعه وبنولوگ در حال حاضر سرویسی را ارائه می‌کند که عنوان آن هاست رایگان تستی است. در این سرویس به شما یک هاست با کنترل پنل سی پنل برای مدت زمان ۴۸ ساعت تحویل داده می‌شود که طی این دورهٔ زمانی می‌توانید مبادرت به بررسی سرویس خود و راه‌اندازی سایت نمایید. اگر از قبل دامنه‌ای را خریداری کردید، می‌توانید با تنظیم NS های دامنه خود روی NS های سرورهای ما که در ایمیل فعال سازی خدمت شما تحویل می‌شود، از آن روی هاست رایگان تست استفاده کنید. البته امکان سفارش دامنه هم برای این سرویس وجود دارد.

ادامه هاست رایگان تستی
ژانویه 30, 2021, منتشر شده در اخبار بدون دیدگاه

سرویس دسترسی به شبکه های اجتماعی

سرویس دسترسی به شبکه های اجتماعی

همانطور که می‌دانید فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و اشتراک گذاری محتوا درون آنها از مهم ترین جنبه‌های بازاریابی اینترنتی محسوب می‌گردد. هر شبکهٔ اجتماعی برای نوع خاصی از مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد و ما هم بسته به نوع محصول و خدمات خود می‌بایستی شبکه‌های اجتماعی مناسب را انتخاب کنیم. اما در خیلی از موارد شبکه‌های اجتماعی هدف ما فیلتر هستند و دسترسی آنها بسته است. به همین دلیل نیاز است تا از یک ابزار برای رفع این مسدودیت استفاده کنیم.

ادامه سرویس دسترسی به شبکه های اجتماعی
جولای 17, 2019, منتشر شده در اخبار بدون دیدگاه

7 روز ضمانت برگشت وجه برای سرویس های میزبانی

7 روز ضمانت بازگشت وجه

با توجه به اینکه وبنولوگ به کیفیت خدماتی که ارائه می دهد اطمینان کامل دارد، ضمانت ۷ روز بازگشت وجه را هم روی سرویس های خدمات میزبانی خود لحاظ کرده است. شما با سفارش سرویس های فضای میزبانی یا هاست می توانید مطمئن باشید که اگر کیفیت خدمات ما آن گونه که انتظار داشتید نبود، تا ۷ روز امکان بازگشت مبلغ پرداختی شما به ما وجود خواهد داشت.

ادامه 7 روز ضمانت برگشت وجه برای سرویس های میزبانی

مارس 5, 2016, منتشر شده در اخبار بدون دیدگاه

شرایط استفاده از خدمات وبنولوگ

قوانین و مقررات وبنولوگ

قبل از اینکه خواسته باشید از خدمات وبنولوگ استفاده کنید، به شما پیشنهاد می کنیم شرایط استفاده از خدمات ما را حتماً مطالعه کنید. مثل هر شرکت میزبانی و ثبت دامنه نیاز است قوانین فی ما بین کاربران و وبنولوگ برقرار باشد تا حق طرفین محفوظ بماند.

ادامه شرایط استفاده از خدمات وبنولوگ

فوریه 27, 2016, منتشر شده در اخبار بدون دیدگاه