سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی بدون هزینه تنظیم

سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی

همانطور که در جریان هستید، لایسنس‌های اشتراکی که ما روی سایت می‌فروشیم، دارای هزینهٔ ستاپ یا راه اندازی هستند. این هزینه نه به جهت نصب لایسنس روی سرور شما، بلکه به جهت صدور اولیهٔ لایسنس است و برای ما هزینه بردار است. بنابراین امکان حذف آن میسر نیست. در صورتی که خواسته باشید هزینهٔ ستاپ لایسنس‌ها را ندهید، می‌توانید درخواست سفارش لایسنس کنسلی بدهید. اما برای فعال سازی آنها، هزینهٔ یک بار تغییر آی پی در شما اخذ شود. علاوه بر اینکه برای تغییر IP های بعدی هر بار باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت نمایید. پس در ماه اول برای سفارش لایسنس اشتراکی کنسلی، فقط «هزینهٔ یک بار تغییر آی‌پی» + «هزینهٔ تمدید ماهیانه» را پرداخت می‌کنید. برای ماه‌های بعدی فقط «هزینه تمدید ماهیانه» برای شما صورت حساب خواهد شد.

در نظر داشته باشید که لایسنس‌های معمولی به همراه هزینه راه‌اندازی، دارای ۳ بار تغییر IP رایگان هستند که لایسنس‌های کنسلی این قابلیت را ندارند. بنابراین در دفعات بعدی که قصد تغییر IP لایسنس را داشته باشید، باید هزینهٔ جداگانه‌ای را پرداخت کنید. برای این منظور باید حساب ناحیه کاربری خود را برای تغییر آی پی غیررایگان شارژ‌ نمایید و سپس از داخل صفحهٔ مختص همان لایسنس در بخش لایسنس‌های من، اقدام به تغییر IP لایسنس نمایید.

لایسنس‌های اشتراکی کنسلی برای کسانی مناسب است که سرورهایی با مدت زمان طولانی در اختیار دارند که IP آنها تغییر نمی‌کند. بنابراین هزینهٔ خرید لایسنس‌ها برای آنها به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت. لایسنس‌های کنسلی که با خرید آنها هزینه‌های شما کاهش می‌یابد، لایسنس سی‌پنل، کلود لینوکس و لایت اسپید هستند. بقیه لایسنس‌ها هزینه راه‌اندازی ندارند، یا خیلی کم هستند.

البته بسته به شرایط، ممکن است لایسنس کنسلی وجود نداشته باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از سفارش بهتر است که به بخش پشتیبانی وبنولوگ تیکت ارسال کنید و درخواست خود را اعلام کنید. در صورت موجود بودن لایسنس کنسلی، برای شما صورت حساب صادر شده و شما با پرداخت آن، لایسنس خود را تحویل می‌گیرد و می‌توانید آن را روی سرور خود نصب نمایید. طریقهٔ عملکرد لایسنس‌های کنسلی دقیقاً به مانند لایسنس‌های ستاپ دار است و تفاوتی از این بابت ندارند.

جولای 19, 2023 Webnolog بدون دیدگاه

0 دیدگاه

دیدگاه تان را ارسال کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد!