هاست رایگان تستی

هاست رایگان تستی

مجموعه وبنولوگ در حال حاضر سرویسی را ارائه می‌کند که عنوان آن هاست رایگان تستی است. در این سرویس به شما یک هاست با کنترل پنل سی پنل برای مدت زمان ۴۸ ساعت تحویل داده می‌شود که طی این دورهٔ زمانی می‌توانید مبادرت به بررسی سرویس خود و راه‌اندازی سایت نمایید. اگر از قبل دامنه‌ای را خریداری کردید، می‌توانید با تنظیم NS های دامنه خود روی NS های سرورهای ما که در ایمیل فعال سازی خدمت شما تحویل می‌شود، از آن روی هاست رایگان تست استفاده کنید. البته امکان سفارش دامنه هم برای این سرویس وجود دارد.

هدف اصلی از ارائه این خدمت، بررسی کیفیت از جانب شماست. اگر در طی این دو روز زمان، خواسته باشید می‌توانید هاست رایگان خود را به هاست‌های دوره‌ای تبدیل کنید که اصطلاحاً باید آن را ارتقاء دهید. برای این منظور از ناحیه کاربری‌تان این کار را به صورت خودکار می‌توانید انجام دهید. با ارتقاء هاست رایگان، اطلاعات آن دیگر حذف نخواهد شد. در غیر این صورت بعد از سپری شدن این موعد زمانی، کل اطلاعات روی هاست رایگان برای همیشه از روی سرورهای ما حذف می‌گردد!

اگر آماده‌اید سفارش خود را ایجاد کنید، روی پیوند زیر کلیک کنید تا وارد سبد خرید هاست رایگان تست شوید. سپس در مراحل بعدی باید درون سایت حساب ایجاد کنید که برای این منظور اطلاعاتی از شما دریافت می‌گردد.

در رابطه با سرویس خود هر سوالی هم داشتید، از ناحیه کاربری روی درخواست پشتیبانی کلیک کنید تا بتوانید یک تیکت باز کنید، تا به این روش پشتبان بتواند به سوال شما پاسخ دهد.

ژانویه 30, 2021 Webnolog بدون دیدگاه

0 دیدگاه

دیدگاه تان را ارسال کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد!