چطور نمایندگی هاست سی پنل بگیریم؟

نمایندگی هاست یعنی خرید کلی هاست! یعنی پنلی در اختیار داشته باشید که به تعداد مورد نیاز، حساب کاربری فضای میزبانی بسازید و به کاربران خود واگذار نمایید. البته بدون اینکه درگیر مسائل فنی و کار با نرم افزارهای پیچیده و حرفه‌ای شوید. به همین دلیل است که خیلی از دوستان که قصد ورود به بازار هاستینگ را دارند، از تهیهٔ نمایندگی هاست کارشان را شروع می‌کنند. از محبوب‌ترین کنترل پنل‌ها سی‌پنل است که از این جهت هاست‌های سی پنل هم محبوبیت بیشتری دارند. از این بابت اگر نمایندگی سی پنل تهیه کنید، می‌تواند در فروش شما تاثیر داشته باشد. البته این قطعی نیست. به هر حال برای اینکه بدانید چطور می‌توان یک نمایندگی هاست سی پنل خریداری کرد، تا انتهای این مقاله همراه باشید.

انواع مختلف نمایندگی هاست سی پنل

نمایندگی هاست، دقیقاً مثل خود هاست دارای انواع مختلفی است. این دسته‌بندی می‌تواند بر اساس موقعیت مکانی سرور نمایندگی، نوع نرم افزارهایی که روی سرور نصب شده است، و یا دیگر شاخص‌ها انجام شود. اما مهم‌ترین‌ها همین‌هایی بود که ذکر کردیم.

مثلاً در زمان تهیهٔ نمایندگی هاست باید بدانید که هم می‌توانید یک نمایندگی داخل ایران و هم خارج از ایران تهیه کنید. باید ببینید که مشتریان شما کدام را بیشتر ترجیح می‌دهند. اصولاً ما وقتی به سراغ یک هاست ایران می‌رویم که بیشتر کاربران‌مان از داخل ایران وارد سایت ما می‌شوند. خیلی از سایت‌ها مثل سایت‌های دولتی هم که ملزم هستند اطلاعات‌شان داخل ایران باشد. پس باید حتماً هاست ایران تهیه کنند.

از طرف دیگر ما انواع و اقسام نرم افزارهای ارائه دهندهٔ خدمات داریم که برای یک کار خاص می‌توان تنها از یکی از آنها استفاده کرد. مثل نرم افزار وب‌سرور که مثلاً یا می‌تواند Apache یا Litespeed یا Nginx باشد. از این رو باید دید که کدامیک برای کار ما بهتر است و در خرید نمایندگی هاست آن را لحاظ کنیم. معمولاً لایت اسپید از نظر سرعت و امنیت بهتر از گزینه‌های دیگر است. ولی Nginx هم بد نیست.

نرم افزارهای امنیتی که می‌تواند روی سرور نمایندگی هاست سی پنل نصب باشد هم جزء موارد ضروری به جهت بررسی است. حتماً بررسی فرمایید که تا حد امکان این نرم افزارها و پیکربندی‌های امنیتی انجام شده باشند. همچنین نرم افزارهای جانبی دیگر مثل Cloud Linux که در اصل هستهٔ بهبود یافتهٔ لینوکس است، اگر روی سرور نمایندگی وجود داشته باشد، پایداری و امنیت هاست‌های روی نمایندگی شما را بالاتر خواهد برد.

تهیهٔ نمایندگی هاست سی پنل

حال با این مقدمه، می‌توان به سراغ خرید نمایندگی هاست سی پنل رفت. فروشندگان زیادی در سطح اینترنت در حال عرضهٔ نمایندگی با کیفیت‌های مختلفی هستند، که با قیمت‌های متفاوتی ارائه شده است. با شناخت کامل نیاز خود و عواملی که روی کیفیت محصول تاثیر خواهد گذاشت، حالا به چند تا ارائه دهنده می‌توانید برسید، که تنها با مقایسهٔ قیمت‌های آنها می‌توانید بهترین را انتخاب کنید.

وبنولوگ هم در این زمینه، خدمات نمایندگی سی پنل خود را در دو گروه نمایندگی سی پنل ایران و نمایندگی سی پنل آلمان خدمت شما دوستان ارائه می‌کند که در بررسی‌های خود می‌توانید آنها را هم لحاظ فرمایید.

برای سفارش هم کافی است به صفحاتی که پیوند آنها در بالا داده شد مراجعه کرده و مراحل ثبت سفارش را طی نمایید. شما باید به نمایندگی سی پنل خود یک دامنه الصاق کنید که این دامنه می‌تواند از قبل ثبت شده باشد. یا در حین ثبت سفارش، دامنهٔ خود را هم ثبت فرمایید. پس از پرداخت صورت حساب، ایمیلی برای شما ارسال شده که طریقهٔ استفاده از تمامی امکانات پنل نمایندگی WHM را به شما آموزش خواهد داد. از جمله اینکه پیشنهاد ما این است که بستهٔ آموزش ویدیویی WHM را حتماً از ناحیه کاربری خود دانلود کنید و آن را تماشا کنید. فیلم‌ها همگی به زبان فارسی و به روز هستند.

نوامبر 2, 2021 Webnolog بدون دیدگاه

0 دیدگاه

دیدگاه تان را ارسال کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد!