آگاهی از نسخه های مختلف دایرکت ادمین

به عنوان مدیر سرور لینوکس که قصد دارید کنترل پنل دایرکت ادمین را روی سرور خود نصب کنید و یا این کنترل پنل را از قبل نصب کردید و الان قصد به روز رسانی آن را دارید، مطلع بودن از نسخه‌های مختلف Direct Admin از ملزومات کار است. دایرکت ادمین هم به مانند هر نرم افزار رایانه‌ای دیگری، در فاصله‌های زمانی خاص، نسخه‌های جدیدی از طرف تولید کنندهٔ آن منتشر می‌شود که معایب قبلی آن برطرف شده و به امکانات آن افزوده می‌گردد.

یکی از صفحاتی که در سایت اصلی DirectAdmin یافت می‌شود، صفحه‌ای با عنوان Version History است. در این صفحه که پیوند آن را در زیر می‌بینید، علاوه بر عدد نسخه، تاریخ انتشار آن را به همراه تغییراتی که در آن نسخه داشته را می‌توانید ببینید.

DirectAdmin Version History

با ورود به صفحهٔ بالا، فقط ۶ نسخهٔ آخر دایرکت ادمین را می‌توانید ببینید. اما برای مشاهدهٔ تمامی نسخه‌ها می‌توانید روی ALL VERSIONS کلیک کنید. نباید فراموش کنید که اطلاعات دقیقی راجع به هر تغییر در هر نسخه در اینجا به شما نشان داده خواهد شد. با کلیک روی عدد هر نسخه، یک فهرست کامل شامل تمامی تغییرات باز می‌گردد. با کلیک روی عنوان هر تغییر، که می‌تواند رفع ایراد یا افزودن ویژگی باشد، صفحهٔ توضیحات بیشتر همان تغییر باز می‌گردد.

پس با صفحه‌ای که خدمت شما معرفی شد، شما از آخرین نسخهٔ DirectAdmin به همراه تمامی تغییرات آن آگاه خواهید شد. این صفحه هم همیشه به روز رسانی می‌شود.

فوریه 9, 2020 Webnolog بدون دیدگاه

0 دیدگاه

دیدگاه تان را ارسال کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد!