کامل ترین آموزش حرفه ای کنترل پنل cPanel/WHM منتشر شد!

کامل ترین آموزش حرفه ای کنترل پنل cPanel/WHM

کنترل پنل سی پنل به عنوان محبوب‌ترین کنترل پنل سرورهای لینوکس و هاستینگ، دارای سطوح کاربری مختلفی است. یکی از این سطوح مربوط به مدیر اصلی و مدیر فنی سرور می‌شود، که وظایفی همچون پیکربندی‌های مهم و اصلی سرور را بر عهده دارند. انجام این وظایف هم نیاز به دانش مخصوصی دارد که انجام‌شان را از عهدهٔ همگان خارج می‌کند. بنابراین افرادی که قصد ورود به این عرصه را دارند، باید زمان گذاشته و با مطالعهٔ مستندات آموزشی این کنترل پنل پس از گذراندن دوره‌های مقدماتی شبکه و لینوکس، به همراه جستجوی پراکنده و همچنین آزمون و خطاهای بسیار، تسلط کافی را روی cPanel/WHM به عنوان مدیر سرور به دست آورند. حال چه کار می‌توان انجام داد، تا این دورهٔ نسبتاً طولانی را تا حد امکان کوتاه‌تر کرد؟

پس از بررسی‌های فراوان ما متوجه شدیم که افراد زیادی هستند که به دنبال تهیهٔ یک دورهٔ آموزشی کامل و جامع در رابطه با کنترل پنل cPanel/WHM می‌گردند. اما به جرأت می‌توان گفت که یک چنین دوره‌ای حتی به زبان انگلیسی هم وجود ندارد! بنابراین تصمیم بر این گرفته شد تا با ضبط و تولید یک بستهٔ جامع در رابطه با این کنترل پنل، کار کردن با تمامی بخش‌های این نرم افزار تحت وب را آموزش دهیم.

نرم افزار cPanel/WHM که روی یک سرور با سیستم عامل لینوکس نصب می‌شود، یک نرم افزار ساده نیست و از امکانات بسیار زیادی تشکیل شده است. اگر تا به حال نمای بخش مدیریت WHM یک سرور سی پنل را دیده باشد، پی به این موضوع خواهید برد که تعدد گروه صفحات موجود در این پنل، خود نشان دهندهٔ زمان‌بر بودن امر یادگیری کار با این کنترل پنل است. که با تهیهٔ این بستهٔ آموزشی جامع در کمترین زمان می‌توانید تسلط کافی را روی آن به دست آورید.

بستهٔ آموزش حرفه ای کنترل پنل cPanel/WHM به صورت ویدیویی برای شما علاقه مندان تهیه شده است و با جرأت تمام اعلام می‌کنیم که از این بسته کامل‌تر در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! این موضوع را با یک بررسی مختصر پیرامون فهرست ویدیوهای آموزشی این دوره می‌توانید متوجه شوید. تنها پیش نیازی هم که برای پشت سر گذاشتن این دوره نیاز است داشته باشید، دانش اولیهٔ کار با اینترنت و فضای میزبانی است؛ که اگر امروز تصمیم به یادگیری حرفه‌ای کنترل پنل cPanel/WHM گرفته‌اید، قطعاً این پیش نیاز را هم دارید.

کنترل پنل cPanel/WHM یک نرم افزار تجاری است و افرادی که از آن استفاده می‌کنند، قطعاً در پروژهٔ خود به دنبال کسب درآمد هستند. حالا چه با فروش فضای میزبانی و خدمات وب، و چه از طریق راه‌اندازی سایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی خود یا شرکت‌تان که آن هم در نهایت دریچه‌ای برای ورود به دنیای کسب و کارهای مجازی است. پس اگر حتی به دنبال یک تخصص درآمدزا هم باشید، حتماً می‌بایستی این بسته را تهیه کنید و هر چه سریعتر سهم خود را از این بازار به دست آورید. نباید فراموش کرد که متخصصینی هستند که تنها با پیکربندی سرورهای سی‌پنل به صورت اختصاصی، درآمد ماهیانهٔ خوبی از این کار دارند.

برای مشاهدهٔ فهرست ویدیوهای آموزشی این دوره که به زبان فارسی و در مدت زمان تقریباً ۲۵ ساعت در قالب ۱۲۵ ویدیو تهیه شده است، می‌توانید به صفحهٔ زیر مراجعه نمایید.

اما اندکی هم راجع به قیمت این محصول. هزینه‌ای که برای تهیهٔ بسته آموزش مدیریت سرور لینوکس توسط کنترل پنل سی پنل پرداخت می‌کنید، در قیاس با روش‌های آموزشی دیگر بسیار ناچیز است. پس این فرصت را از دست ندهید.

دسامبر 24, 2020 Webnolog بدون دیدگاه

0 دیدگاه

دیدگاه تان را ارسال کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد!