لایسنس های ارزان قیمت سرور وب

خیلی از نرم افزارهایی که روی سرور وب یا همان سرور لینوکس یا ویندوز نصب می شوند، پولی هستند. یعنی باید لایسنس آنها را خریداری کنید، تا با نصب لایسنس روی نرم افزار مورد نظر قادر به استفاده از آن باشید. مثلاً کنترل پنل های تجاری مثل cPanel و DirectAdmin دارای چنین ویژگی ای هستند. یا وب سرور لایت اسپید هم دارای لایسنس است که باید آن را خریداری کنید. اما هزینه خرید لایسنس ماهیانه این لایسنس ها بسیار زیاد است! به طوری که با توجه به افزایش نرخ ارز هم برای خیلی از ماها اصلاً مقرون به صرفه نیست ماهیانه فقط چند صد هزار تومان هزینه لایسنس بدهیم! به همین دلیل، باید یک روش کارساز را انتخاب کرد.

به دلیل همین توضیحاتی که خدمت شما عرض شد، پیشنهاد ما به کسانی که قصد خرید لایسنس دارند، استفاده از لایسنس های ارزان قیمت سیستمی است. این لایسنس ها با دور زدن تحریم ها، تمامی امکانات لایسنس های اصلی را دارا هستند و بدون مشکل و با هزینۀ به مراتب کمتر قادرید از هر نرم افزاری که روی سرور نصب می شود استفاده کنید. به این لایسنس ها، لایسنس های اشتراکی هم گفته می شود.

البته این نوع لایسنس ها با نوع کنترل پنل ها و نرم افزارهای کرکی کاملاً متفاوت هستند. به این دلیل که این لایسنس ها حتی برای نصب و به روز رسانی به سرورهای اصلی وصل می شوند. دقت داشته باشید امکان به روز رسانی کامل و بدون نقصان این لایسنس ها از دیگر مزیت های مهم آنها است. در صورتی که دیگر لایسنس های ارزان قیمت ممکن است این ویژگی را نداشته باشند.

به هر حال لایسنس های ارزان قیمت سرور وب دارای ویژگی های دیگری هم هستند که از همه مهم تر آنها ارزان بودن آنها است. مثلاً با ماهیانه حدود ۱۰ هزار تومان می توانید سی پنل را روی سرور مجازی خود نصب کنید! قیمتی که تقریباً غیر قابل باور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش، به شما پیشنهاد می کنیم که با رفتن به صفحه سفارش لایسنس اشتراکی تمامی مشخصات این لایسنس ها را بررسی کنید و سفارش خود را تهیه کنید. سفارش ها در کمترین زمان ممکن بعد از پرداخت صورت حساب، برای شما تکمیل شده و قادرید لایسنس را تحویل بگیرید. البته باید دانست که طریقه نصب این لایسنس کمی متفاوت است. چند تا دستور به شما داده می شود که باید روی سرور خود در محیط خط فرمان وارد کنید.

از نظر امنیت و حریم خصوصی باید خیال تان کاملاً راحت باشد. چرا که لایسنس ها توسط یک گروه بزرگ و معروف تولید می شوند و از نظر کارایی دقیقاً مثل لایسنس های اورجینال با هزینه های بالا هستند. همین الان می توانید اقدام نمایید. هر زمان هم که سوال داشتید، کارشناسان ما آماده هستند تا به سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند.

دسامبر 31, 2018 Webnolog بدون دیدگاه

0 دیدگاه

دیدگاه تان را ارسال کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد!