جهت مشاهدهٔ اطلاعات کامل اینماد وبنولوگ، روی لوگوی بالا کلیک کنید.

گروه خدمات میزبانی وبنولوگ با هدف ارائه سرویس‌های میزبانی سایت با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، در سال ۱۳۹۴ کار خود را شروع کرد. عمدهٔ این خدمات مشتمل بر انواع مختلف فضای میزبانی، ثبت دامنه، انواع مختلف سرورهای مجازی، لایسنس‌های مختلف سرویس‌های وب و خدمات پیکربندی نرم افزاری است. ما می‌دانیم کیفیت سرویس و پشتیبانی مناسب به قدری مهم هستند که بدون رعایت این جوانب، موفقیت یک کسب و کار هیچ وقت میسر نخواهد شد. به همین دلیل طبق بازخوردهایی که از مشتریان‌مان داشتیم، درصد بسیار بالایی، که تقریباً بیش از ۹۸ درصد را شامل می‌شود، از خدمات ما راضی بودند. به عبارتی دیگر عدم رضایت‌مندی‌ها بیشتر به علت عدم دانش کافی مشتری بوده که باعث شده نتواند از سرویس به نحو شایسته استفاده نماید. که این قبیل موارد خارج از کنترل ماست.

درباره وبنولوگ

وبنولوگ می کوشد تا مشتری خود را در هیچ شرایطی تنها نگذارد. اعتقاد داریم مهم‌ترین کمکی که می‌توانیم به مشتریان‌مان بکنیم، تهیه و انتشار محتوای آموزشی با کیفیت عالی است. به عنوان مثال سعی ما بر این بوده تا با خرید هر کدام از محصولات، بسته‌های آموزش ویدیویی تولید شده مرتبط با همان محصول هم از ناحیه کاربری شما، به رایگان قابل دریافت باشد.

از طرف دیگر در مواقعی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشته باشد، از طرق مختلف مثل تیکت پشتیبانی، مورد وی را بررسی کرده و بهترین پاسخ را ارسال خواهیم کرد. پس با وبنولوگ شما هیچ زمان تنها نخواهید بود.