قوانین و شرایط استفاده

 • چهارشنبه, 10th December, 1394
 • 10:51am

استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.
بدیهی است که وبنولوگ در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد.

قوانین کلی سایت

 1. مشتری موظف است در صورت نیاز به سرویس خود، به صورت دوره‌ای اقدام به پرداخت صورت حساب تمدید آن نماید.
 2. با لغو یا کنسل کردن سرویس عودت مبلغی از طرف وبنولوگ صورت نمی‌گیرد. فقط صورت‌حساب‌های فعال و آتی غیرفعال می‌شوند.

توافقنامه استفاده از خدمات ثبت دامنه

1. از آنجایی که دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتری است لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری می باشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

2. مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتری است و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمی باشد.
3. برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر این صورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ و سرور مجازی و اختصاصی

1. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت و حساب خود می باشد. همچنین مشتری متعهد می گردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

2. عودت مبلغ پرداختی برای فقط سرویس هاستینگ در صورت نارضايتي مشتري از کیفیت سرویس تا 7 روز بعد از سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن استرداد مبالغ پرداختي به هيچ وجه امكان پذير نمي باشد.

3. استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست شما منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن هاست خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور مجازی یا خدمات متناسب نیاز خود نماید.

4. مشتری متعهد می گردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر این صورت حساب وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.

5. مشتری متعهد می گردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خراب کارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

6. مشتری متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه (SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

7. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده شرکت باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفان های خورشیدی، سیل، زلزله و … اشاره نمود.

8. قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

9. وبنولوگ از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی پشتیبان می گیرد. ولی هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت و به روز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت پشتیبان گیری اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای وبنولوگ نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو پشتیبان هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود. همچنین در صورت نیاز کاربر برای بازگرداندن اطلاعات ممکن است هزینه جداگانه دریافت شود.

10. انجام IRC بر روی کلیه سرویس های وبنولوگ اکیدا ممنوع بوده و وبنولوگ ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

11. پشتیبان اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی و اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد وبنولوگ هیچ مسئولیتی ندارد.

12. کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر این صورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد، وبنولوگ قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچ گونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

13.استفاده از هاست های اشتراکی برای نصب اسکریپت چت گروهی ممنوع است و این گونه سایت ها می بایست سرور مجازی یا اختصاصی تهیه نمایند.

14.استفاده از سرور های مجازی و اختصاصی برای اسکن سایت ها ، حمله DOS ممنوع است و در صورت مشاهده و یا شکایت سرویس بدون اطلاع رسانی قبلی به کاربر حذف خواهد شد. و نیز سایت وبنولوگ حق شکایت از کاربر متخلف از طریق مراجع قانونی را به منظور رفع خسارت از خود را محفوظ خواهد دانست.

15. در رابطه با سرویس‌های لایسنس اشتراکی انجام عملیات دیباگ و دستکاری سیستم لایسنس غیر مجاز است و لایسنس مسدود خواهد شد. در این رابطه مشتری باید پاسخگو باشد.

16. کد انتقال برای لایسنس تحویل مشتری نخواهد شد. در صورت درخواست برای دریافت کد انتقال لایسنس، باید هزینه تمام شدهٔ ستاپ لایسنس را پرداخت نمایید. ما با ۵۰ درصد تخفیف و سود حداقلی لایسنس می فروشیم.

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویس های وبنولوگ می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردند. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگوهای دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
 • سایت های مرتبط یا حامی گروه های شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آمریکا و کانادا و اروپا)
 • راه اندازی سایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت
 • راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

اقداماتی که وبنولوگ در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. وبنولوگ تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. وبنولوگ حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که وبنولوگ از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها وبنولوگ بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین وبنولوگ در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. وبنولوگ هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به وبنولوگ خواهد بود.

در نظر داشته باشید که با خرید هر سرویس از وبنولوگ شما این قوانین را پذیرفته‌اید. همچنین مفاد این موافقت نامه می‌تواند هر زمان تغییر کند و مشتری موظف است این قوانین را مجدد مطالعه کند و اگر با موردی مشکل داشت، سرویس یا سرویس‌های خود را لغو نماید.

« برگشت