تعریفی از یک فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی چه ویژگی هایی دارد که دیگر سایت های اینترنتی دارای آن مشخصات نیستند؟ اگر شما قصد ساخت یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشید، باید چطور این امکانات را برای سایت خود فراهم کنید تا سایت تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی گردد؟ در این مقاله ویژگی هایی یک فروشگاه اینترنتی را با هم بررسی می کنیم که به یک تعریف کامل و جامع از یک فروشگاه اینترنتی برسیم.

ادامه تعریفی از یک فروشگاه اینترنتی

بهمن ۳۰, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

شروع فعالیت کسب و کار فیزیکی در دنیای مجازی

اگر شما هم مثل خیلی های دیگر دارای کسب و کاری هستید که هنوز وارد دنیای مجازی نشده است، بهتر است بررسی ای را راجع به این موضوع انجام دهید. چرا که با توجه به رشد خرید و فروش در فضای مجازی افراد از روش های قدیمی برای خرید کمتر استفاده می کنند. پس ممکن است در آینده ای نه چندان دور کسب و کار شما هم پویایی خود را از دست بدهد. به این دلیل که رقبای شما با درک اهمیت دنیای مجازی، گوی سبقت را از شما ربوده‌اند. به جهت شروع فعالیت کسب و کار فیزیکی در دنیای مجازی هم باید اصولی را یاد داشته باشید و از آنها تبعیت کنید که موفقیتِ شما را محرز کنند.

ادامه شروع فعالیت کسب و کار فیزیکی در دنیای مجازی

بهمن ۳۰, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

تکنیک های برندسازی آنلاین

نظریات مختلفی از هدف برندسازی آنلاین وجود دارد. برخی ها این هدف را هر چه بیشتر در معرض دید قرار دادن برند روبروی بازدیدکنندگان اینترنتی می دانند. اما برخی دیگر برندسازی آنلاین را بخشی از دیگر تکنیک های برندسازی می‌دانند که اسم شرکت یا محصول خاصی را در ذهن همگان جا می‌اندازد. اما در هر صورت چیزی که مهم است این است که ما در برندسازی آنلاین با استفاده از ابزارهای اینترنتی اقدام به شناساندن برند خود به توده ای از افراد می کنیم. مخصوصاً آنهایی که بیشتر با محصولات و خدمات ما کار دارند.

ادامه تکنیک های برندسازی آنلاین

بهمن ۲۹, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

کسب و کارتان را در دسترس همگان قرار دهید

آیا تا به حال به این موضوع فکر کردید که می توانید کاری کنید که کسب و کار شما قابل دسترس توسط همگان باشد؟ یعنی به محض اینکه اراده کردند که به اطلاعاتی از کار شما دسترسی پیدا کنند، این کار را انجام دهند. امروزه با استفاده از فناوری های جدید، این امر کاملاً مقدور است و در نهایت باعث افزایش رضایت مشتری های کسب و کار شما می‌شود. اما هنوز خیلی از افراد هستند که به این مهم پی نبرده‌اند و هنوز که هنوز است پل ارتباطیِ خوبی را بین خود و مشتری‌های فعلی و بالقوه ایجاد نکردند.

ادامه کسب و کارتان را در دسترس همگان قرار دهید

بهمن ۲۶, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

راه اندازی سایت فروش اینترنتی

یکی از پرطرفدارترین انواع کسب و کارهای اینترنتی، فروش اینترنتی است. یعنی شما چیزی برای فروش دارید و به یک فضایی روی شبکۀ جهانی اینترنت نیاز دارید که بتوانید محصول خود را عرضه کنید. به این مکان فروشگاه اینترنتی گفته می‌شود که بسته به نوع محصول و خدماتی که قرار است عرضه کنید، نوع فروشگاه هم می تواند متفاوت باشد. در اصل فروشگاه اینترنتی جهت فروش اینترنتی همان سایت است که البته شامل نرم افزارهای خاصی جهت انتشار کالاها درون سایت می باشد. اگر شما هم به فکر راه اندازی سایت فروش اینترنتی هستید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ادامه راه اندازی سایت فروش اینترنتی

بهمن ۱۷, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

هزینه راه اندازی سایت اینترنتی

از آن جایی که راه اندازی یک سایت نیازمند احتیاجاتی است، این احتیاجات هم هزینه بردار است. از همین رو ما در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که هزینۀ راه اندازی سایت اینترنتی چقدر است و چطور می توان از این هزینه ها کاست؟ اما برخلاف تصور عام که شاید این طور فکر کنند که راه اندازیِ یک سایت اینترنتی تخصصی و هزینه بردار است، این طور نیست.

ادامه هزینه راه اندازی سایت اینترنتی

بهمن ۱۴, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

برای راه اندازی سایت چه باید کرد ؟

شاید این سوال شما هم باشد که برای راه اندازی سایت باید چه کار کرد و چه روش هایی برای انجام این کار وجود دارد؟ در ابتدا باید گفت راه اندازی سایت بر خلاف نظر عام شاید کار پیچیده و یا سختی نباشد. یا کاری نباشد که فقط از دست یک متخصصی که رشتۀ کامپیوتری خوانده است برآید! هر کسی می‌تواند برای خود یا دیگران سایت راه اندازی کند و آن را کنترل کند. اما برای این کار معمولاً روش های مختلفی وجود دارد. اما از هر روشی که خواسته باشید سایت خودتان را بسازید، یک مجموعه پیش نیاز مورد نیاز است که در هر صورت باید آنها را تهیه کنید.

ادامه برای راه اندازی سایت چه باید کرد ؟

بهمن ۱۳, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

ساخت برند آنلاین

برند منظور همان نامی است که زمانی که به گوش ما می رسد یا نمادی از آن به چشم می خورد، ما را یاد شرکت، کسب و کار، محصول یا محصولاتی می اندازد که برای ما شناخته شده است. و به فرآیند انجام این کار طی تبلیغات و بازاریابی ساخت برند یا برندگینگ (Branding) گفته می شود. بیشتر شرکت های بزرگ این کار را انجام دادند. به عنوان مثال در حال حاضر همه اسم ایرانسل را شنیده‌اند و هیچ شکی نیست که هر زمان این نام به گوش ما می‌رسد یاد سیم کارت‌ها یا دیگر خدمات این شرکت می‌افتیم. شاید تبلیغات این شرکت را در تلویزیون، مجله ها و همچنین سایت های مختلف دیده باشیم که این طور حالا برای ما این برند شناخته شده است. اما بحث ما در این مقاله پیراموش ساخت برند آنلاین است. کاری که باید انجام دهیم تا برند ما در فضای مجازی بیشتر دیده شود.

ادامه ساخت برند آنلاین

بهمن ۱۳, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه