طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

اگر قصد راه اندازی سایت دارید و از گوشه و کنار شنیده اید که با وردپرس می‌توان یک سایت حرفه‌ای در عین حال بسیار راحت و ساده راه اندازی کرد، باید به شما گفت؛ درست شنیده‌اید! با وردپرس تقریباً هر نوع سایتی که مد نظر داشته باشید را می‌توانید راه اندازی کنید و در بیشتر مواقع وردپرس تمامی نیازهای ما را برطرف می کند. در این نوشتار به بررسی طراحی سایت با وردپرس به صورت دقیق به همراه منابع اشاره خواهیم کرد.

ادامه طراحی سایت با وردپرس

مهر ۲۳, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

ساخت سایت با پسوند ir

ساخت سایت با پسوند ir

هر سایت اینترنتی دارای یک نشانیِ منحصر به فردی است. که این نشانی می‌تواند پسوندهای مختلفی داشته باشد. این پسوند را در هنگام خرید دامنه و راه اندازی سایت خود ما تعیین می‌کنیم و دست مان باز است تا یک دامنۀ آزاد که شخص دیگری آن را برای خود ثبت نکرده است را سفارش دهیم. شما هم می توانید دامنۀ مورد نظر خودتان را با پسوند دلخواه از طریق صفحۀ جستجوی دامنه بیابید و حتی آن را برای خود ثبت کنید. این اولین قدم برای ساخت سایت با پسوند ir است. پس از آن باید فضای میزبانی را تهیه کنید که معمولاً دامنه و فضای میزبانی را می‌توانید هم زمان سفارش دهید. حال زمان آن رسیده است که نرم افزار ساخت سایت را روی فضای میزبانی نصب کرده و سایت خود را بالا بیاورید.

ادامه ساخت سایت با پسوند ir

مرداد ۲۵, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ ۲ دیدگاه

نقش موتورهای جستجو در بازاریابی اینترنتی

نقش موتورهای جستجو در بازاریابی اینترنتی

موتورهای جستجو به عنوان ابزاری کاربردی و ضروری در پهنۀ وب به گشت و گذار ما در دنیای بی‌کرانِ مجازی کمک قابل توجهی می‌کنند. مثلاً فرض کنید که می‌خواهید صفحه‌ای را از بین میلیاردها صفحۀ اینترنتی پیدا کنید. موتورهای جستجو همیشه اولین انتخاب ما هستند. مثلاً صفحۀ اصلی گوگل را باز می‌کنیم، یا از نوار جستجوی بالای مرورگر خود استفاده می‌کنیم و عبارتی را وارد می‌کنیم تا صفحۀ مد نظرمان پیدا شود. از این اهمیت موتور جستجو.

ادامه نقش موتورهای جستجو در بازاریابی اینترنتی

مرداد ۲۳, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی

الان زمانه ای است که همه به اهمیت حضور در فضای مجازی پی بردند. حالا چه این حضور، حضور شخصی باشد، و چه حضور یک شرکت بزرگ تجاری که نیاز دارد مشتری‌های خود را در سرتاسر جهان پیدا کند و به آنها خدمات و محصولات خود را بفروشد. با حضور شبکه‌های اجتماعی این حضور ساده‌تر شده است. اما حضور در محیط مجازی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی دارای معایبی هم هست. مثلاً اینکه شما ملزم هستید از قوانین آنها تبعیت کنید و دست تان برای کاری که می‌خواهید انجام دهید چندان باز نیست. اینجاست که شاید خواسته باشید ساخت سایت شخصی را تجربه کنید. محتوای یک سایت همیشه روی اینترنت موجود خواهد بود. در صورتی که محتوای موجود در شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام به عقب رانده شده. در ثانی ممکن است که روزی برسد که دیگر کسی از تلگرام استفاده نکند.

ادامه ساخت سایت شخصی

مرداد ۲۲, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

طراحی سایت بدون دانش فنی

طراحی سایت بدون دانش فنی

افراد بسیاری هستند که به ضرورت داشتن یک سایت اینترنتی پی بردند و در صدد هستند تا برای خود یک سایت راه اندازی کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، ممکن است که به دنبال روشی برای طراحی سایت بدون دانش فنی باشید. اول از همه این را باید بگویم که به خوب جایی آمدید! در ثانی اگر زمان کافی را برای صرف کردن جهت ساخت سایت دارید، باید گفت می توانید به هدف خود که داشتن یک سایت حرفه ای است برسید.

ادامه طراحی سایت بدون دانش فنی

تیر ۷, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ ۷ دیدگاه

12 روش برای بازاریابی آنلاین

14 روش برای بازاریابی آنلاین

بازاریابی به عبارتی ساده به معنای معرفی کالا و خدمات برای فروش آنها است. ترفندهای زیادی برای بازاریابی وجود دارد که در نهایت منجر به افزایش فروش و سود ارائه کنندۀ خدمات و کالا است. بر همین اساس روش‌های مختلفی هم برای بازاریابی وجود دارد که معمولاً با با په عرصه گذاشتن ابزارها و فناوری‌های جدید، به تعداد این روش‌ها افزوده می‌شود. یکی از این فناوری‌ها، فناوری‌های مبتنی بر اینترنت است که بازاریابی بر مبنای اینترنت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که با نام بازاریابی آنلاین هم شناخته می‌شود. حالا در این نوشته می خواهیم به روش‌های مختلف بازاریابی آنلاین بپردازیم و موضوع را بیشتر باز کنیم.

ادامه 12 روش برای بازاریابی آنلاین

تیر ۱, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

ساخت سایت حرفه ای

ساخت سایت حرفه ای

نیاز به داشتن یک سایت، خواست هر صاحب کسب و کار یا شخصی است که می خواهد در عرصۀ اینترنت حضوری فعال داشته باشد. امروزه این حضور به یک الزام تبدیل شده است و زمینه طوری مهیا شده است که هر کسی می تواند به این مقصود برسد. به این دلیل که دیگر ساخت سایت حرفه ای کار چندان سختی نیست و از عهدۀ هر شخصی که اندکی راجع به کار کردن fا رایانه دانشی داشته باشد، بر خواهد آمد. از این نظر است که شاید رقابت اندکی سخت تر از قبل شده باشد. ولی هنوز جا برای عرض اندام هست.

ادامه ساخت سایت حرفه ای

خرداد ۱۴, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه

نمای پیش فرض سایت شما پس از خرید هاست از وبنولوگ

صفحه پیش فرض فضای میزبانی وبنولوگ

زمانی که هاستی را از وبنولوگ تهیه می کنید، فضای میزبانی شما آنی تحویل داده خواهد شد. اما دامنۀ شما باید فعال شود که به محض فعال شدن دامنۀ شما، با وارد کردن نام دامنه در مرورگر، می بینید که صفحۀ پیش فرض وبنولوگ به شما نشان داد خواهد شد. این صفحه به شما خواهد گفت که فضای میزبانی و دامنۀ شما همینک فعال شدند و می توانید سایت خود را روی آنها برپا کنید. علاوه بر آن اطلاعات خوبی راجع به نقطۀ شروع به شما خواهد داد.

ادامه نمای پیش فرض سایت شما پس از خرید هاست از وبنولوگ

خرداد ۱۳, ۱۳۹۵, منتشر شده در وبلاگ بدون دیدگاه